Sprawca rozboju zatrzymany

fot.policja

Policjanci sochaczewskiej komendy zatrzymali 38- letniego mężczyznę podejrzewanego o rozbój na mieszkańców Sochaczewa. Napastnik usłyszał już zarzut. Mundurowi odzyskali telefon, który sprawca zabrał pokrzywdzonemu. Za popełnione przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Jeden z mieszkańców Sochaczewa szedł jedną z głównych ulic miasta. W pewnym momencie podszedł do niego mężczyzna, uderzył go i zabrał telefon komórkowy.

Działania podjęte przez sochaczewskich kryminalnych pozwoliły na szybkie zatrzymanie 38 – letniego mężczyzny.  Mundurowi doprowadzili go do policyjnego aresztu.

W toku postępowania mundurowi odzyskali również smartfona należącego do pokrzywdzonego. Napastnik ukrył go w jednym z pomieszczeń w piwnicy bloku.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie 38 – latek usłyszał zarzut rozboju. Wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz