Ruszył remont drogi przez Mistrzewice. Czasowo wstrzymany ruch

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym ruszył długo wyczekiwany przez naszych mieszkańców i przez nas remont drogi powiatowej  nr 3813W. Droga zostanie wyremontowania na odcinku Mistrzewice – Helenka w km 7+420 – 10+450, o łącznej długości aż 3,03km.

Remont zawdzięczamy pozyskaniu przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie dużego dofinansowania z programu Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2021  w wysokości 1.173.600,08zł. Gmina Młodzieszyn przekaże Starostwu Powiatowemu na realizację inwestycji wkład w wysokości 10% kosztów całej inwestycji.

W związku z prowadzonym remontem przez firmę P.H.U. „PRIMA”, informujemy, iż droga na remontowanym odcinku jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Prosimy uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i wybranie innej trasy przejazdu.
Jak informuje nas wykonawca, utrudnienia będą trwały w godzinach od 7:00 do 15:00 w dniach 09.09.2021 do 13.09.2021 (włącznie).

W dniu dzisiejszym stara nawierzchnia asfaltowa zostaje zrywana i przygotowywana jest pod położenie nowej nawierzchni.

„Cieszę się, z tej wyczekiwanej przez wszystkich inwestycji, która w bieżącym momencie jest dużym utrudnieniem dla mieszkańców przyległych posesji. Mam jednak nadzieję, że prace zostaną w szybkim czasie zakończone, a nowa nawierzchnia będzie cieszyć naszych mieszkańców przez wiele lat. Poprawa bezpieczeństwa oraz polepszenie komfortu życia naszych mieszkańców jest dla mnie bardzo ważna.”- dodaje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz