Rusza Ekipa dla Mateusza

SOCHACZEW W ostatnich dniach ruszyły przygotowania do akcji charytatywnej „Pomaganie mamy we krwi – akcja dla Mateusza”, która odbędzie się 2 października w „Folwarku Gawłów”, przy ul. Gawłowskiej 148 w Sochaczewie.

Głównym celem tej akcji jest zebranie jak największej ilości środków finansowych na leczenie Mateusza oraz zmobilizowanie ludzi do oddawania krwi, której cały czas brakuje w szpitalach.

Organizatorzy akcji proszą o każdy rodzaj wsparcia – przekazanie voucherów na licytację, pokrycie jakichś kosztów związanych z organizacją imprezy np. nagłośnienia czy występującego w trakcie imprezy zespołu muzycznego. Można też zakupić voucher na konkretną usługę lub wesprzeć w różny sposób, jaki uczestnikom imprezy przyjdzie do głowy.

– Każda pomoc jest dla nas ważna. Zależy Nam aby ściągnąć na tę akcję jak największą ilość osób. Im więcej będzie osób tym więcej będzie datków dla Mateusza oraz chętnych osób do oddania krwi. Planujemy m.in. występy artystyczne, licytację, pokaz samochodów zabytkowych, kąciki dla dzieci i wiele, wiele innych atrakcji – mówi Daniel Janiak, jeden z inicjatorów i uczestników akcji pomocy dla Mateusza.

BN

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz