Pomóżmy  Gabrysi

SOCHACZEW Podopieczna Fundacji Dziecięca Fantazja 9-letnia Gabrysia z Sochaczewa  ma zespół Downa. Dziewczynce przydałby się tablet wraz z programem do komunikacji alternatywnej Mówik, dzięki temu mogłaby codziennie ćwiczyć swoją mowę i łatwiej wyrażać swoje myśli.

Tablet posłużyłby Gabrysi podczas nauki zdalnej, a także zapewnił rozrywkę i chwilę wytchnienia od codziennych trudności. Pomóżmy jej go zdobyć. Uśmiech chorego dziecka jest bezcenny, ale w tym przypadku jest określona potrzebna kwota.  Każda złotówka przybliża nas do celu. Poświęć chwilę i wyślij kilka złotych. Udostępnij zbiórkę. Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/793

Każda malutka darowizna przybliża do celu i można ją odliczyć od podatku. Dzięki temu inne ciężko chore i niepełnosprawne dzieci mogą się dowiedzieć, że mają szanse na spełnienie swoich marzeń. Za naszym pośrednictwem Fundacja Dziecięca Fantazja zapraszamy chore dzieci do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Jak działa FDF, można przekonać się na portalu wishsurfing.pl.

Przy okazji dodajmy, że Fundacja w ciągu 17 lat swojej działalności spełniła 7500 marzeń chorych dzieci.

dot

Fot.: FDF

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz