Obywatel Jazz w Kontraście

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW Sochaczewskie Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia zaprasza w sobotę, 18 września o godzinie 19.00 do Klubu Kontrast na koncert duetu Bolewski&Tubis. Zespół wystąpi z nowym projektem „Obywatel Jazz”, w którym przypomni lidera zespołu Republika – Grzegorza Ciechowskiego. W tym roku mija 20 lat od śmierci artysty, ale jego twórczość inspiruje wielu muzyków. Bolewski&Tubis postanowili z tej okazji przypomnieć repertuar Grzegorza Ciechowskiego. W koncercie przedstawione zostaną m.in. takie utwory z repertuaru Obywatela G.C. jak „Nie pytaj o Polskę”, „Odchodząc”, „Zapytaj mnie czy Cię kocham” i „Śmierć w bikini”, ale w wersji jazzującej.

Na scenie wystąpią Radosław Bolewski, wokalista i grający na perkusji, oraz Maciej Tubis – mistrz fortepianu i syntezatora basowego. Wstęp 20 zł, ilość miejsc ograniczona. Wymagana jest rezerwacja stolików telefonicznie pod nr (46) 863-07-68.

Warto zobaczyć ten świetny duet. To pierwsza liga muzyczna. Bolewski&Tubis otrzymał nagrodę w kategorii zespół roku 2018 w plebiscycie Plastry Kultury, a klip do utworu „Rozproszenie” znalazł się w finałowej piątce ubiegłorocznej edycji konkursu Video Music Awards w kategorii debiutu.

 BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz