MTB LEGIA MARATON

Legia MTB Maraton Kozienice

KOLEJNE SUKCESY ZAWODNIKÓW LKS MAZOWSZE TERESIN

Odbyły się trzy kolejne wyścigi MTB Legia Maraton, w których z powodzeniem wystartowali kolarze LKS Mazowsze Teresin.

W Zwoleniu (5 września) wystartowało czworo naszych zawodników. Trzecia była Milena Oszkiel (kat. MEGA), czwarty Krzysztof Bogucki (kat. MINI), 18. Szymon Grądek (kat. MINI), a 23. Kamil Majewski (kat. MEGA).

Niespełna tydzień później (12 września) do Kozienic pojechali Bartosz Makowiecki (1. miejsce w kat. MINI), Krzysztof Bogucki (12. miejsce w kat. MINI) oraz Kamil Majewski (23. miejsce w kat. MEGA).

Na starcie w Długosiodle (18 września) stanęli Szymon Grądek (9. w kat. MINI), Krzysztof Bogucki (13. w kat. MINI), Maciej Skworoda (15. w kat. MINI) oraz Kamil Majewski (21. miejsce w kat. MEGA).

W klasyfikacji generalnej w pierwszej „10” plasują się: Krzysztof Bogucki (2. w MINI), Dawid Mańkowski (4. W MINI), Oliwia Stachura (5. W MINI), Milena Oszkiel (6. W MEGA), Joanna Szyprowska (7. W MEGA) oraz Iza Grądek (9. W MINI).

W klasyfikacji drużynowej po 13 wyścigach w kategorii MINI LKS Mazowsze Teresin zajmuje 1. miejsce (12 pkt), natomiast w kategorii MEGA miejsce 4. (6 pkt).

Kolejne zawody w cyklu MTB Legia Maraton odbędą się w najbliższą sobotę (25 września) w Teresinie. Już teraz zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców kolarstwa.

UG, fot. legia-mtbmaraton.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz