Łowicka już zamknięta

Zgodnie z zapowiedzią, dziś na skrzyżowaniu ulic Płockiej, Gawłowskiej i Łowickiej wprowadzono zmiany w organizacji ruchu. Od godziny 15:00 kierowcy jadący przez most w kierunku Wyszogrodu i Łowicza nie skręcą w ulicę Płocką i ul. Łowicką. Trakt zabrał się za wykonywanie wykopów pod kanalizację deszczową i zmuszony został – dla bezpieczeństwa kierujących – do zamknięcia części skrzyżowania dla ruchu kołowego.

Kierowców, którzy dotychczas korzystali z ul. Łowickiej prosimy o korzystanie z objazdów – obwodnicy oraz ul. Rozlazłowskiej.

By upłynnić ruch w tym rejonie wyłączono z użytkowania przejście dla pieszych na wysokości sklepów PSS Społem i Żabki. Piesi mają teraz do dyspozycji nowe przejście utworzone bliżej ulicy Łowickiej.

Zgodnie z zapowiedzią, na skrzyżowaniu przełączono sygnalizację świetlną w tryb migający, co także powinno pozytywnie wpłynąć na ruch w śladzie ulic Płocka – Gawłowska.

Dobre wieści płyną także z ulicy 15 Sierpnia, gdzie w ostatni weekend firma Strabag zakończyła prace budowlane w pasie drogowym i jej ekipy zabrały się za roboty poza nim. Oznacza to, że 15 Sierpnia stała się przejezdna, choć to nadal oficjalnie plac budowy.

UWAGA. Najprawdopodobniej w środę ulica 15 Sierpnia zostanie czasowo zamknięta, by ekipy mogły namalować pasy.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz