Kronika kryminalna

fot.pixabay

Chciała być piękna

WÓJTÓWKA W jednym z marketów w Wójtówce kobieta ukradła artykuły kosmetyczne. Została zatrzymana przez obsługę sklepu. Policjanci nałożyli na nią mandat karny. Do zdarzenia doszło w20 września.

Potrącił i uciekł

SOCHACZEW Nieznany sprawca doprowadził 20 września do kolizji z honcą civic. Kierowca po zdarzeniu uciekł. Do kolizji doszło na ul. Sochaczewskiego.

Jechał na styk

SOCHACZEW Kierowca renault nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Efektem tego była kolizja z jadącym przed nim iveco. Do zdarzenia doszło 21 września na obwodnicy miasta.

Jazda bez prawka

KUZNOCIN Policjanci zatrzymali 21 września do kontroli kierowcę fiata ducato. Okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

Ktoś okradł auto

MŁODZIESZYN Nieznany sprawca ukradł akumulator z volkswagena golfa. Samochód był zaparkowany na jednej z uliczek w Młodzieszynie. Zdarzenie zgłoszono na policję 22 września.

Wpadł poszukiwany

ŻUKÓW Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn. Mężczyzna był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło 22 września w Żukowie.

Nie miał uprawnień

WÓJTÓWKA Podczas rutynowej kontroli drogowej policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali kierowcę toyoty. Mężczyźnie wręczyli mandat karny, gdyż nie wylegitymował się prawem jazdy. Do zdarzenia doszło 23 września.

Oszukana na częściach

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że kupiła przez internet części samochodowe. Po dłuższym czekaniu nie otrzymała zamówionego towaru, a kontakt ze sprzedawcą się urwał. Kiedy nie dostała zwrotu pieniędzy poinformowała o zdarzeniu policję. Zgłoszenie wpłynęło 23 września..

Kolizja na cofaniu

SOCHACZEW Kobieta kierująca oplem podczas cofania doprowadziła do kolizji z pojazdem tej samej marki. Do zdarzenia doszło 24 września na ul. 1 Maja.

Radła w sklepie

TERESIN Policjanci ukarali mandatem karnym kobietę za kradzież sklepową. Mieszkanka Teresina została złapana na gorącym uczynku. Do zdarzenia doszło 24 września w Teresinie.

Nie ustąpiła pierwszeństwa

SOCHACZEW Na ulicy Gawłowskiej 25 września kobieta jadąca volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. W efekcie doprowadziła do zderzenia się z toyotą yaris. Kobietę policjanci ukarali mandatem karnym.

Okradli mu konto

NOWA SUCHA Mieszkaniec gminy Nowa Sucha zgłosił na policję że podczas zakupów na jednym z portali internetowych został wprowadzony w błąd przez sprzedawcę. Mężczyzna podał dane ze swojej karty płatniczej, a nieznany sprawca wykonał przelew z jego konta. Zgłoszenie na policję wpłynęło 26 września.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz