Kronika kryminalna

fot.policja

Pędził na oślep

ŚLADÓW Kierowca forda ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 13 września w Śladowie.

Chcieli zwinąć rower

SOCHACZEW Dwóch Gruzinów usiłowało ukraść rower stojący na ul. Sienkiewicza przy dworcu PKP. Próbowali przeciąć linkę zabezpieczającą. Zostali zauważeni w nocy z 13 na 14 września przez operatora miejskiego monitoringu. Patrol policyjny dotarli na miejsce, gdy mężczyźni próbowali odjechać autem. Nie udało im się pokonać zabezpieczenia roweru. Policjanci znaleźli przy Gruzinach nożyce do cięcia metalu. Mężczyźni trafili do aresztu. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Przekroczył prędkość

SOCHACZEW Na ul. Żyrardowskiej policjanci zatrzymali prawo jazdy kobiety, która jechała z prędkością 125 km na godzinę. Straciła ona prawo jazdy na trzy miesiące. Do zdarzenia doszło 14 września.

Straciła na zakupie

SOCHACZEW Mieszkanka powiatu sochaczewskiego wpłaciła zaliczkę na zakup za szafę ubraniową. Operacji dokonała poprzez internet. Jednak po dłuższym czekaniu kobieta nie otrzymała zaskupu, ani zwrotu pieniędzy. Policja apeluje o rozsądek przy operacjach internetowych. Zaleca zakupy za zaliczeniem pocztowym i sprawdzanie na miejscu jakości zamówionego towaru. Zdarzenie zgłoszono na policje 15 września.

 Diler z narkotykami

ELŻBIETÓW Policjanci z Teresina zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło 15 września w Elżbietowie.

Nastoletnie złodziejki

SOCHACZEW Policjanci zostali wezwani 16 września do jednego z sochaczewskich marketów, gdzie ochrona ujęła nieletnią na kradzieży. Nastolatka usiłowała ukraść bluzę i koszulkę znanej marki. Tego samego dnia mundurowi interweniowali wobec innej nastoletniej złodziejki. 15-latka została przyłapana na kradzieży w sklepie przy ul. Hubala. Materiały w tych sprawiach trafiły do sądu rodzinnego.

Potrącił i uciekł

SOCHACZEW Nieznany sprawca doprowadził 18 września do kolizji z toyotą yaris. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia. Policja apeluje o zachowanie ostrożności, zwłaszcza na rondzie w Boryszewie Ma to związek z dużym ruchem w tym miejscu spowodowanym zamknięciem części ul. 15 Sierpnia.

Ktoś zniszczył bramę

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca wyrwał zawias z profilu bramy. Tym samy doprowadził do jej uszkodzenia. Do zdarzenia doszło 19 września na Żyrardowskiej.

Uderzył w znak drogowy

WARSZAWA Sochaczewscy policjanci zostali powiadomieni przez mieszkańca Sochaczewa, że osoba kierująca toyotą yaris doprowadziła do kolizji ze znakiem drogowym. W efekcie przewracający się znak uderzył w audi a3, którym jechał sochaczewianin. Do zdarzenia doszło 19 września w Warszawie na ul. Połczyńskiej. Samochód jest uszkodzony i zgłoszony ubezpieczycielowi.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz