Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Skradli elektronarzędzia

OLSZOWIEC Nieznani sprawcy włamali się 6 września do garażu w miejscowości Olszowiec. Łupem złodziei padły elektronarzędzia. Trwa poszukiwanie sprawców.

Sarna narozrabiała

BUDY IŁOWSKIE Sarna w okolicach Bud Iłowskich nagle wtargnęła na drogę. Kierowca nie zdążył wyhamować. W wyniku zderzenia ze zwierzęciem, kierowany przez 33-latka nissan dachował. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Do zdarzenia doszło 6 września.

Najechała na rowerzystkę

SOCHACZEW Kobieta kierująca nissanem doprowadziła do kolizji z rowerzystką. Do zdarzenia doszło 7 września na ul. Warszawskiej. Kierowcy auta, policjanci wręczyli mandat karny.

Wpadł na kradzieży

SOCHACZEW W jednym z marketów w Wójtówce obsługa ujęła sprawcę kradzieży sklepowej na gorącym uczynku. Wezwana została policja. Za popełnione wykroczenie na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 7 września.

Wybuchowe znalezisko

ROKICINA W trakcie prac polowych jeden z mieszkańców Rokiciny znalazł granat. Na miejsce znaleziska wezwał policję. Pirotechnik potwierdził, że jest to granat pochodzący z czasów II Wojny Światowej. Na miejsce wezwano saperów, którzy wywieźli niewybuch. Do zdarzenia doszło 8 września.

Pędził jak wariat

SOCHACZEW Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 8 września prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Urządzenie do pomiaru prędkości wykazało 122 km na godzinę. Sprawca wykroczenia został ukarany mandatem karnym.

Przebiegała drogę

STARY BIAŁYNIN Kolejna w tym tygodniu sarna wbiegła na drogę w okolicach Starego Białynina. Zwierzę wpadło pod koła toyoty avensis 9 września. Jednak kierowcy auta nic się nie stało, podobnie samochodowi, poza drobnymi śladami na masce.

Zatrzymany poszukiwany

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 35-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego. Do zdarzenia doszło 10 września na ul. Korczaka.

Cofając najechał

SOCHACZEW Kierowca mercedesa podczas cofania doprowadził do kolizji z oplem. Do zderzenia się pojazdów doszło 10 września na Al. 600–lecia. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny.

Uciekł po kolizji

IŁÓW Policjanci dostali 11 września zgłoszenie, że w Iłowie nieznany sprawca doprowadził do kolizji. Poszkodowanym był właściciel renault laguny. Sprawca zdarzenia uciekł po najechaniu na renault i uszkodzeniu auta.

 Potrąciła rowerzystkę

ALTANKA Kierująca citroenem wskutek nieuwagi doprowadziła do kolizji z rowerzystką. Policjanci nałożyli na kobietę mandat karny. Do zdarzenia doszło 11 września w Altance.

Obrobił wędkarza

SOCHACZEW Na ul. Moniuszki doszło 12 września do kradzieży. Łupem złodzieja, który dostał się do jednego z mieszkań, padły – wędka, zegarek, saszetka z dokumentami. Trwa poszukiwanie sprawcy kradzieży.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz