Kronika kryminalna

fot.policja

Wpadli poszukiwani

SOCHACZEW Policjanci na ulicy 15 Sierpnia zatrzymali 38-letnią mieszkankę Sochaczewa oraz 58-latkę. Zgodnie z zarządzeniem wydanym przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, zatrzymane zostały decyzją sądu doprowadzone do zakładu karnego. Natomiast na ulicy Sienkiewicza w poniedziałek wpadł w ręce policji kolejny poszukiwany. Był nim 38-letni mieszkaniec Sochaczewa. Całą trójkę policjanci zatrzymali 30 sierpnia.

Potrącił kobietę

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej 19-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego wpadł na staruszkę. Kierowca forda potrącił jadącą prawidłowo rowerem 70-letnią mieszkankę Sochaczewa. Do zdarzenia doszło we wtorek, 31 sierpnia. Kobietę z obrażeniami kolana pogotowie zabrało do szpitala na szczegółowe badania. Kierowca poniesie konsekwencje spowodowania wypadku. Na szczęście kobiecie nic nie zagraża.

Ukradli gminne znaki

MŁODZIESZYN Monika Pietrzyk – wójt gminy Młodzieszyn – zgłosiła, że w nocy, 1 września nieznani sprawcy dokonali kradzieży znaków drogowych. W toku podjętych czynności służbowych funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie zatrzymali dwóch sprawców. Byli to mieszkańcy gminy Młodzieszyn. Zatrzymani złodzieje to 35-latek i 47-latek. Odpowiadać będą za uszkodzenie mienia publicznego.

Okradziony mieszkaniec

SOCHACZEW Na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela na szkodę 23-letniego mieszkańca gminy Młodzieszyn. Do zdarzenia doszło 2 września.

 Wyłudził na blika

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policjantom, że 2 września nieznany sprawca podał się za jej kuzynkę i poprzez aplikację Messenger wyłudził dwa przelewy poprzez „blik”. Tym sposobem 28-latka straciła w sumie 1800 złotych.

Wpadł na drzewo

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 42-letniego mieszkańca Sochaczewa, który kierował pojazdem marki Skoda. Kierowca jechał autem, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Nagle stracił panowanie nad kierownicą i doprowadził do zderzenia z przydrożnym drzewem. Do zdarzenia doszło 3 września.

Zatrzymany do wytrzeźwienia

MŁODZIESZYN Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Młodzieszyna, który będąc pod działaniem alkoholu, znajdował się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Nietrzeźwego osadzono w pomieszczeniu dla zatrzymanych do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło 4 września.

Grzybiarz stracił rower

ALTANKA Mieszkaniec miejscowości Altanka stracił w wyniku kradzieży rower pozostawiony na skraju lasu. Nieznany sprawca ukradł niezabezpieczony rower grzybiarza. Do zdarzenia doszło 5 września.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz