Korekta rozkładu jazdy od 27 września

fot. archiwum
Reklamy
W związku z trwającymi jeszcze remontami głównych dróg, wiążącymi z tym utrudnieniami w ruchu oraz koniecznością zapewniania kierowcom odpowiednich przerw w pracy, od 27 września ZKM koryguje czasy przejazdów autobusów na liniach komunikacyjnych.

Nowe rozkłady są dostępne na stronie internetowej zkm.sochaczew.pl, natomiast na przystankach będą wywieszane 24 września. Prosimy o zapoznanie się z nimi, gdyż wchodzą w życie już w najbliższy poniedziałek.
Dodatkowo ZKM informuje, że autobus linii 2, wyjeżdżający z przystanku „Energop” o godz. 6:03C, będzie dojeżdżał tylko do przystanku „Chodaków Okrąglak”. Pasażerowie podróżujący do przystanku „Korczaka” będą musieli skorzystać z przesiadki na przystanku „Chodaków rondo” – linia LD.  Linia nr 2 będzie wyjeżdżała z przystanku „Chodaków Okrąglak” w kierunku przystanku Korczaka – Żelazowa Wola – Energop o godz. 6:45, umożliwiając młodzieży z ul. Wyszogrodzkiej dojazd do szkół przy ul. Stadionowej.
Przypominany także, że w pojazdach komunikacji miejskiej nie prowadzi się sprzedaży biletów, co nie zwalnia z obowiązku posiadania ważnego biletu w czasie przejazdu autobusem. ZKM apeluje również o przestrzeganie nadal obowiązującego wymogu zasłaniania ust oraz nosa w pojazda

ZKM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz