Koniec Tesco w Sochaczewie

fot.pixabay

SOCHACZEW W przyszłym miesiącu, a dokładnie 31 października kończy się przygoda firmy Tesco z Sochaczewa. Tego dnia sieć Netto, należąca do Salling Group, przejmie wszystkie sklepy i centra dystrybucyjne na terenie Polski, które należały do Tesco.

Jak czytamy w wydanym przez Netto komunikacie: „Wraz z tym dniem działanie zakończą wszystkie sklepy Tesco – zarówno te, których konwersja planowana jest po tej dacie, jak i te, które nie będą podlegać transformacji. Do momentu uruchomienia wszystkich konwertowanych sklepów pod szyldem Netto ich pracownicy będą objęci procesem szkoleniowym, by jak najlepiej przygotować się do pracy w modelu Netto. W tym czasie, zgodnie z harmonogramem, będą toczyć się przebudowy placówek. Od dnia 1 listopada nabyte przez Salling Group od Tesco centra dystrybucyjne w Gliwicach i Teresinie będą obsługiwały wyłącznie sklepy Netto”.

Dodajmy, że sieć Netto działa w Polsce od 25 lat i posiada obecnie ponad 480 sklepów w Polsce, pięć centrów dystrybucyjnych i zatrudnia prawie 6 tysięcy osób. Po przejęciu sklepów Tesco liczba marketów sieci na terenie kraju wzrośnie do ponad 700.

dot

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz