Filmowa przygoda seniorów

TERESIN Aktorzy Teatru Radosnej Jesieni zaskakują mieszkańców gminy swą aktywnością. Ostatnie ich dzieło to krótka etiuda filmowa „Sąsiedzi”, w której wcielili się w bohaterów filmu. Twórczynią scenariusza jest Kasia Rozpędowska, instruktorka Teresińskiego Ośrodka Kultury. Ona również zajęła się realizacją materiału filmowego i montażem.

Ich dzieło opowiada o wymarzonym, idealnym urlopie, na który oszczędzali cały rok. Pomimo starań wyprawa okazała się niewypałem. Seniorzy są usatysfakcjonowani udziałem w filmie, uznając, że była to świetna przygoda i możliwość zmierzenia się z nowym wyzwaniem aktorskim. Nakręcenie filmu uznają za dobry pomysł i możliwość pokazania swych aktorskich umiejętności szerszej publiczności nie tylko na terenie gminy, ale wszystkich, którzy trafia na ten film w sieci.

Aktorzy Teatru Radosnej Jesieni po raz kolejny udowodnili, że nie brakuje im energii i ciekawych pomysłów, ale przede wszystkim, że mają do siebie dystans i fantastyczne poczucie humoru.  Film „Sąsiedzi” można oglądać na facebookowej stronie Teresińskiego Ośrodka Kultury. Warto, bo historia jest naprawdę zabawna i do śmiechu, a tego nigdy dość

BN

Fot. UG Teresin

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz