Autobusy pojadą inaczej

fot. Jerzy Szostak

SOCHACZEW Jak informuje Zakład Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie – w związku z trwającymi jeszcze remontami głównych dróg, wiążącymi się z tym utrudnieniami w ruchu, ZKM koryguje czasy przejazdów autobusów na liniach komunikacyjnych. Nowe rozkłady są dostępne na stronie internetowej zkm.sochaczew.pl, natomiast na przystankach zostały wywieszone 24 września.

Dodatkowo Zakład informuje, że autobus linii 2 wyjeżdżający z przystanku Energop o godzinie 6.03, będzie dojeżdżał tylko do przystanku Chodaków „Okrąglak” Pasażerowie podróżujący do przystanku na osiedlu Korczaka będą musieli skorzystać z przesiadki na przystanku Chodaków Rondo – linia LD.  Linia nr 2 będzie wyjeżdżała z przystanku Chodaków Okrąglak w kierunku przystanku Korczaka – Żelazowa Wola – Energop o godzinie 6.45, umożliwiając młodzieży z ul. Wyszogrodzkiej dojazd do szkół przy ul. Stadionowej.

Przy okazji przypominamy, że w autobusach komunikacji miejskiej nie jest prowadzona sprzedaż biletów, co nie zwalnia z obowiązku posiadania ważnego biletu w czasie przejazdu autobusem. ZKM apeluje również o przestrzeganie nadal obowiązującego wymogu zasłaniania ust oraz nosa w pojazdach komunikacji miejskiej.

opr. es

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz