Nowe oświetlenie w sołectwie Januszew

Gmina Młodzieszyn cały czas rozwija się w kwestii budowy nowego oświetlenia, tym razem powstaje nowe oświetlenie w sołectwie Januszew.

Na terenie sołectwa powstaje nowoczesne energooszczędne solarne oświetlenie typu led. Posadowiono lampy solarne na sześciometrowych słupach wraz z fundamentem, które doświetlają miejsca publiczne (przystanki autobusowe) i skrzyżowania dróg.
Jednocześnie informujemy, iż zostały również uzupełnione lampy solarne, które pod koniec ubiegłego roku zostały skradzione.

Łącznie na terenie sołectwa Januszew znajduje się już siedem lamp solarnych, posadowionych w miejscach w których nie było możliwości przyłączenia do sieci energetycznej, jak w przypadku większości zasilanych obwodów oświetlenia ulicznego.

„Nowo powstałe oświetlenie znacząco poprawi bezpieczeństwo naszych mieszkańców i użytkowników dróg. Jest to udogodnienie, jakie powinno znaleźć się w każdej zamieszkałej miejscowości, dlatego staramy się sukcesywnie budować i remontować oświetlenie na terenie całej naszej gminy.” – podkreśla Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz