37-latek odpowie za kradzież katalizatora

fot.policja
Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali 37 – letniego mieszkańca gminy Błonie podejrzewanego o kradzież katalizatora. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Mieszkanka gminy Sochaczew przyjechała do Paprotni, zostawiła swój samochód na parkingu i wybrała się ze znajomą na grzyby. Kilkadziesiąt minut później obok jej BMW zaparkował inny pojazd. Jeden z mężczyzn, którzy przyjechali na parking, położył się pod samochodem kobiety i wyciął z niego katalizator.

Dzielnicowa z Posterunku Policji w Teresinie ustaliła, że samochód, którym poruszali się mężczyźni należy do 27 – letniego mieszkańca gminy Błonie. Policjanci referatu operacyjno – zatrzymali go i doprowadzili do sochaczewskiej komendy. Dzień później został zatrzymany jego 37 – letni kolega pochodzący z tej samej gminy.

W trakcie wykonywanych czynności ustalono, że przestępstwa dopuścił się starszy z mężczyzn. Policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży katalizatora. Za popełniony czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz