ZS Teresin zaprasza

Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie serdecznie zaprasza do podjęcia nauki w tej wyjątkowej placówce. Są jeszcze wolne miejsca, choć z każdym dniem ich ubywa. – Umożliwiamy kształcenie w technikum i branżowej szkole I stopnia w zawodach, które są atrakcyjne na rynku pracy i jest na nie duże zapotrzebowanie. Co ciekawe, podejmując u nas naukę młodzież ma możliwość zdobycia prawa jazdy kategorii B lub T, ale również znakomite przygotowanie się do uzyskania uprawnień na kategorię C. To jeden z aspektów nas wyróżniających, bowiem rzadko która szkoła ponadpodstawowa ma w swojej ofercie kurs na prawo jazdy – mówi Grzegorz Więcek, wicedyrektor w ZS Teresin.

Warto dodać, że szkoła aktualnie posiada wolne miejsca w technikum kształcącym w zawodach: mechanik i mechanizator rolnictwa i agrotroniki. – Zapraszamy również do podjęcia nauki wszystkich zainteresowanych kształceniem w zawodzie kierowca mechanik. Na tym kierunku posiadamy miejsca w szkole branżowej I stopnia – dodaje wicedyrektor Więcek i podkreśla: – Gwarantujemy każdemu uczniowi dobre warunki nauki w przyjaznym i bezpiecznym środowisku szkolnym, a realizację niektórych zajęć praktycznych i praktyk zawodowych w uznanych na rynku pracy organizacjach, min.: Saga Poland, Spółka A&B Torneria, Loreal, Międzynarodowe Stowarzyszenie Przewoźników, Sp. z o.o. Koleje Mazowieckie, WuZetM Warszawa a także wymiany zagranicznej, która jest realizowana w ramach projektów unijnych. Nasza szkoła współpracuje ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego i Politechniką Warszawską. Miło będzie nam powitać tegorocznych absolwentów klas ósmych w murach naszej szkoły, która spełni oczekiwania uczniów i ich rodziców. U nas na pewno jest kameralnie, przyjaźnie, bezpiecznie i profesjonalnie.

Warto zapoznać się z ofertą renomowanej szkoły w Teresinie, jedynej w naszym powiecie palcówki ponadpodstawowej poza miastem Sochaczew. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod nr telefonu: 46 861 38 13 lub osobiście w siedzibie placówki przy al. XX-lecia 12 oraz na stronie internetowej www.zsteresin.powiatsochaczew.pl

ZST

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz