Zapraszamy na wojskowy piknik

Sochaczewskie Centrum Kultury z okazji Święta Wojska Polskiego zaprasza w niedzielę 15 sierpnia na IV Piknik Wojskowy, który odbędzie się w godzinach 14.00 – 18.00 w amfiteatrze przy ul. Podzamcze.

 Wystąpi Mundurowy Zespół Wokalno-Instrumentalny PATRIA, soliści grup wokalnych SCK oraz dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie. We współpracy z 38. Sochaczewskim Dywizjonem Zabezpieczenia Obrony Powietrznej im. majora Feliksa Kozubowskiego, z 37. Sochaczewskim Dywizjonem Rakietowym Obrony Powietrznej i z 3. Warszawską Brygadą Rakietowej Obrony Powietrznej, przygotowanych zostało wiele atrakcji. Piknik odbędzie się pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Sochaczew.

Na terenie wokół amfiteatru zaprezentowany zostanie sprzęt wojskowy. Na stoiskach sprzedażowych dostępne będą militaria oraz wojskowe akcesoria kolekcjonerskie (m.in. kopie odznaczeń wojskowych). Zaprezentowana zostanie również wystawa numizmatyczna ze zbiorów Stanisława Duńskiego . Najmłodsi będą mogli wziąć udział w quizach o tematyce wojskowej oraz w grach i zabawach animacyjnych. Tradycyjnie już, nie zabraknie wojskowej grochówki.

Sochaczewskie Centrum Kultury

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz