Zapisz się na rajd

fot.podglądowe
Reklamy
W każdym roku było ich w naszym mieście trzy czy nawet cztery. Ostatnio, niestety tylko wirtualnie. Teraz zapraszamy na rajd z prawdziwego zdarzenia! W sobotę 28 sierpnia z placu Kościuszki wyruszy Sochaczewski Wakacyjny Rajd Rowerowy. Zapisywać potrają tylko do 23 sierpnia.

Zapisy prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.mosir.sochaczew.pl, w zakładce „SOCHACZEWSKI WAKACYJNY RAJD ROWEROWY”, a następnie wypełnione i podpisane złożyć w sekretariacie pływalni „Orka” przy ul. Olimpijskiej 3 bądź przesłać je drogą pocztową lub mailem na adres: mosir@mosir.sochaczew.pl, do poniedziałku 23 sierpnia.

Biuro rajdu na placu Kościuszki będzie czynne od godz. 9.00. Peleton wystartuje o 10.00. Komandorem rajdu będzie, tradycyjnie już, Jacek Spilaszek. Serwis rowerowy na trasie zapewni firma Wero Rowery.

Trasa rajdu liczy 27,1 km i przebiegnie ulicami: Traugutta, Licealną, Piłsudskiego, Głowackiego. Następnie rowerzyści opuszczą Sochaczew i przejadą przez miejscowości: Ignacówka, Kaźmierów, Budki Piaseckie, Mikołajew (tu zaplanowano postój), Skotniki, Jeżówka, Nowy Białynin, Orłów, Leonów, Kornelin. Następnie przez Kozłów Biskupi, ul. Piękna, Spółdzielczą i Kościńskiego dotrą do Stodoły nad Bzurą. Tam odbędzie się piknik i nastąpi rozwiązanie rajdu. Na uczestników czekać będą różne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami.

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz