Wybiorą ulubione trasy

fot.archiwum

MAZOWSZE Rozpoczęła się 2. edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans pod hasłem „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. mazowieckim”. W tym roku jest szansa, aby wybrać swoją na terenie powiatu sochaczewskiego, któremu nie brak ciekawych rowerowych szlaków i miejsc godnych poznania.

Poprzednia edycja konkursu był organizowana w 2017 roku. Zwycięzcą został wtedy Marcin Gajewski z Pomiechówka, który zachęcał do zwiedzania okolic swej miejscowości.

„Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków regionu, zamiast dalekich krajów. Jeśli jesteś entuzjastą wycieczek rowerowych, masz ulubione trasy na weekend i urlop lub do pracy jeździsz rowerem, weź udział w konkursie. Może dzięki wam wasze trasy odkryją też inni. Podzielmy się swoją ulubioną trasą rowerową” – zachęcają organizatorzy konkursu.

Pula nagród to 1000 złotych – pierwsze miejsce 500 złotych, drugie – 300 złotych, a trzecie 200 złotych. Do udziału zapraszani są mieszkańcy Mazowsza. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest stworzenie pracy na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie mazowieckim”. Do niej trzeba dołączyć zdjęcia lub wideo własnego autorstwa. Prezentowana przez nas trasa powinna znajdować się w większości na Mazowszu. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym.

Organizatorzy konkursu liczą na odkrycie też mniej znanych zakątków. Pracę, wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym, należy wysłać na adres: konkurs@clicktrans.pl. Oceniana jest nie tylko sama trasa, ale także atrakcyjność jej przedstawienia. Forma pracy to mapa z tekstem – maksimum 2 strony A4 (doc/.docx/.pd), zdjęcia lub własne wideo (jpg/.png/.pdf), maksymalna wielkość plików graficznych – 9 MB. Termin nadsyłania zgłoszeń do 25 sierpnia.

Wyniki konkursu zostaną podane 3 września na blogu transportowym. Warto więc pokusić się o tę nagrodę, by zachęcić do poznawania ciekawych tras rowerowych ziemi sochaczewskiej.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz