Teresiński Bieg po Zdrowie

fot.pixabay

 TERESIN Za około miesiąc wystartuje kolejny Teresiński Bieg po Zdrowie. Trwa już nabór chętnych do udziału w imprezie. Przygotowania do zawodów wkraczają na ostatnią prostą.

Biegacze wystartują w niedzielę, 19 września o godzinie 10:00 ze Skweru Niepodległości przy Dworcu TO.Kultura. Potem ruszą ulicami Torową, Guzowską, Lipową i powrót Torową pod gmach dworca. Bieg ma charakter charytatywny. W jego trakcie prowadzone będą aukcje i loterie, z których dochód zostanie przeznaczony dla walczącej o zdrowie małej mieszkanki gminy Teresin – Oliwki Calak. Imprezie towarzyszyć będzie także zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz Kacperka Olczaka.

Gościem specjalnym biegu jest wokalistka Maja Kapłon. To przed dwoma laty w czasie biegu zbierane były fundusze na operację Mai. Teraz to ona, po uratowaniu kręgosłupa przez specjalistyczną operację w USA, włącza się w pomoc innym potrzebującym wsparcia w walce o zdrowie.

Zapisu można dokonywać mailowo – uks.filipides@o2.pl. Ostatni chętni przyjmowani są w dniu zawodów od godziny 8.00 do 9.30.

Impreza dofinansowana z budżetu Województwa mazowieckiego.

 BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz