Szkolenia dla pszczelarzy

Fot.: pixabay

REGION Rozpoczęła się rekrutacja do projektu “Rozwój pszczelarstwa przy wykorzystaniu szkoleń on-line”. Szkolenia te adresowane są do osób w wieku powyżej 18 lat, zamieszkałych na terenach wiejskich 3 województw: mazowieckiego, łódzkiego, śląskiego.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod linkiem – ekoostoja.com/2021/06/29/formularz-zgloszeniowy/, gdzie należy je wypełnić i przesłać. Można je również przesyłać na adres: pszczelarstwo@ekoostoja.com lub tradycyjną pocztą na adres Ekoostoja, ul. Plac Wolności 28, 97-540 Pławno. Po przesłaniu formularze są weryfikowane pod kątem poprawności ich wypełnienia. Więcej informacji pod nr tel. 782 853 257. Następnie Fundacja Ekoostoja, organizator szkoleń, kontaktuje się z każdym chętnym w ciągu tygodnia od nadesłania zgłoszenia i przekazuje informację wraz z instrukcją, w celu skorzystania z bezpłatnego dostępu do platformy szkoleniowej, gdzie znajdują się szkolenia on-line.

­– Szkolenia są indywidualne, dlatego też dokonujecie zgłoszenia sami za siebie. Na tej podstawie, po zdanym egzaminie, każdy z was otrzyma certyfikat potwierdzający uzyskane kompetencje pszczelarskie – informuje przedstawiciel Fundacji.

Celem jest szkolenia jest profesjonalne przygotowanie pszczelarzy do organizacji pasiek i pracy w tym zakresie.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz