Sierpień z ceramiką

fot.pixabay
Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych do Socha­czewskiego Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 na “Sobot­nie popołudnia z SCK”. W każ­dą sobotę sierpnia w godz. 16.00 – 19.00 będzie można rodzinnie, w artystycznej formie spędzić z nami letni czas. Przewidzieliśmy atrakcje zarówno dla małych, jak i starszych miłośników sztuki i dobrej zabawy. Zapraszamy na plenerowe warsztaty ceramiczne oraz artystyczny plac zabaw.

Warsztaty ceramiczne – twórcze zajęcia z gliną i angoba­mi. Uczestnicy wykonają formy płaskie lub przestrzenne, które po wypaleniu, zaprezentowane zostaną w formie wystawy. Każ­dy z uczestników warsztatów bę­dzie mógł zabrać wyroby wła­snych rąk do domu. Warsztaty poprowadzi artystka ceramik: Maja Ryż-Kobek. Koszt udzia­łu w warsztatach: 10 zł od osoby. Opłata w dniu warsztatów w se­kretariacie SCK. Zapisy pod nr tel. (46) 863-25-72.

Specjalnie dla dzieci przy­gotowany będzie również arty­styczny plac zabaw – plastyczne zabawy w plenerze z wykorzy­staniem farb i pędzli. Do wspól­nych kreatywnych działań pod okiem instruktorki plastyki za­praszamy w godz. 16.00 – 19.00. Wstęp wolny.

Iza Strzelecka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz