Rajd rowerowy już w sobotę

Już w sobotę 28 sierpnia wystartuje Sochaczewski Wakacyjny Rajd Rowerowy. Zapisy na rajd zakończyły się w poniedziałek 23 sierpnia, ale kto jeszcze ma ochotę z nami pojechać na wycieczkę rowerową, zapraszamy w dniu imprezy na Plac Kościuszki od godz. 9.00. Start Rajdu o godz. 10.00.
Przypominamy, że w związku z remontem ul. Boryszewskiej, skorygowaliśmy odrobinę trasę Sochaczewskiego Wakacyjnego Rajdu Rowerowego.
Trasa po korekcie liczy 27,1 km, a więc niecałe dwa kilometry różni się od poprzedniej i przebiega po drogach wojewódzkich, powiatowych i gminnych: start plac Kościuszki, Traugutta, Licealna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, w Bartosza Głowackiego, Ignacówka, Kaźmierów, Budki Piaseckie, Mikołajew (postój na ok. 11,5 km) Skotniki, Jeżówka, Nowy Białynin, Orłów, dalej Orłów, Leonów, Kornelin, przejazd przez 705, Kozłów Biskupi, ul. Piękna, Spółdzielcza, Kościńskiego, Stodoła nad Bzurą.
Na uczestników czekają niespodzianki zarówno na starcie jak i na pikniku w Stodole nad Bzurą. Organizatorem Rajdu jest Burmistrz Sochaczewa, Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, wspierani przez Klub Wolontariuszy przy CUS Sochaczew, Komendę Powiatową Policji, WOPR Sochaczew. Komandorem naszego rajdu będzie tradycyjnie już Jacek Spilaszek. Serwis rowerowy na trasie zapewni WERO ROWERY.
Piknik i rozwiązanie rajdu odbędzie się w Stodole nad Bzurą, gdzie czekać będą różne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami od Tęczowego Ogrodu, Pizzerii Atmosfera.
Serdecznie zapraszamy!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz