Punkty za lojalność

fot. KM
Reklamy

SOCHACZEW Koleje Mazowieckie uruchamiają nowy program dla osób korzystających z połączeń spółki. Jest nim „Młody Podróżnik”, stanowiący część projektu Youmobil, którego celem jest propagowanie transportu kolejowego wśród młodzieży. Organizatorzy programu chcą nagradzać tych, którzy w swych wyborach dotyczących mobilności konsekwentnie wybierają kolej.

Program jest skierowany do młodzieży w wieku od 13 do 26 lat, podróżującej poza warszawskim obszarem metropolitarnym, posiadającej Kartę Mazowiecką oraz kupującej bilety okresowe. Jeszcze do końca listopada tego roku młodzież ma możliwość skorzystania z programu lojalnościowego. Uczestnicy programu otrzymają punkty za zakupione miesięczne bilety okresowe, na obszarze objętym programem za pośrednictwem strony internetowej bilety.mazowieckie.com.pl. Każde wydane 2 zł to 1 punkt – poinformowała nas Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich. Jak dodaje, dodatkowo za samo przystąpienie do programu można otrzymać ekstra 100 punktów, które zostaną naliczone po zakupie pierwszego odpowiedniego biletu.

Zebrane punkty można następnie wykorzystać na upust przy zakupie kolejnego biletu miesięcznego, pomniejszając jego cenę o wartość odpowiadającą zebranym punktom. Więcej informacji na temat zasad korzystania z programu na: bilety.mazowieckie.com.pl/youmobil.

opr. es

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz