Przyznana statuetka

Reklamy

WARSZAWA W Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się 12 sierpnia gala „Osobowość Roku 2019 i 2020”, podczas której zwycięzcy poszczególnych kategorii plebiscytu oraz laureaci konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wśród zaszczytnego grona wyróżnionych w Plebiscycie „Polska Times” znalazł się Damian Jaworski, wójt gminy Rybno, który   odebrał statuetkę zdobytą w konkursie „Osobowość Roku 2019 i 2020” w kategorii polityka, samorządność i społeczność lokalna. Kandydatura wójta Jaworskiego została zgłoszona za aktywną działalność w 2020 roku, jak uzasadnia werdykt za: „dbanie o lokalną społeczność – zarówno w kwestiach inwestycyjnych, jak i kulturalno-rozrywkowych, organizując wyjazdy do teatru, muzeów, wydarzenia rozrywkowe czy zawody sportowe. Nikomu on nie odmawia pomocy, dla każdego ma czas. Każdy mieszkaniec jest tak samoważny. Wdraża w życie swoje zobowiązania, sprawiając, że życie w gminie Rybno staje się coraz przyjemniejsze”.

Wójt Damian Jaworski, w etapie powiatowym zdobył 433 głosy i tym samym uplasował się na pierwszym miejscu w powiecie sochaczewskim. Jak sam podkreśla, zdobycie dla niego takiego wyróżnienia, to ogromny zaszczyt.

– W tym roku minie 3 rok sprawowania przeze mnie funkcji wójta gminy Rybno. Zdobycie takiego wyróżnienia za rok 2020, który, jak sami wiemy, dla każdego z nas nie należał do łatwych, jest szczególnie cennym wyróżnieniem. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zdobycia przeze mnie tytułu w powiecie sochaczewskim – Radzie Gminy Rybno, pracownikom Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnej Biblioteki Publicznej, Szkoły Podstawowej, Strażakom z gminnych OSP, wszystkim mieszkańcom   gminy Rybno, ponieważ to bez Państwa nie byłoby tych namacalnych efektów, osiągniętych w 2020 roku. Dziękuję Rodzinie oraz znajomym, którzy są dla mnie wsparciem oraz motywują mnie do dalszej pracy. Dziękuję Kapitule za dostrzeżenie mojej działalności na rzecz gminy Rybno i wszystkim, którzy, mimo mojej prośby, głosowali na moją osobę w plebiscycie oraz rodzinie, znajomym i mieszkańcom gminy Rybno, którzy są dla mnie motorem napędowym do dalszego działania.To właśnie Państwu dedykuję otrzymaną statuetkę – powiedział po uroczystej gali w stolicy wójt Rybna.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz