Orkan zostaje w okręgówce!

Jest utrzymanie. Drużyna piłkarska seniorów Orkana Sochaczew zostaje w Płockiej Lidze Okręgowej. O zmianach w organizacji rozgrywek w nadchodzącym sezonie w czwartek 5 sierpnia poinformował Mazowiecki Związek Piłki Nożnej – Delegatura Płock.

Głównym powodem decyzji o reorganizacji rozgrywek jest wycofanie trzech drużyn (w tym niestety Bzury Chodaków) z rozgrywek seniorów w sezonie 2021/2022. To z kolei dobra wiadomość dla piłkarzy z Warszawskiej. Przypomnijmy, że Orkan w minionym sezonie zajął przedostatnie miejsce w okręgówce. Po zmianach wprowadzonych przez organizatorów rozgrywek drużyna utrzyma się na tym poziomie.

Ale łatwo nie będzie. W Płockiej Lidze Okręgowej zagra aż 16 drużyn. To 30 kolejek w całym sezonie. A ten rozpocznie się 21 sierpnia. Będą to derby powiatu sochaczewskiego. Orkan w pierwszym meczu rundy jesiennej podejmie u siebie Unię Iłów. Ponadto w nadchodzącym sezonie rywalami klubu z Warszawskiej będą: Amator Maszewo, Błękitni Gąbin, Delta Słupno, Kasztelan Sierpc, Mazur Gostynin, Orzeł Goleszyn, Pogoń Słupia, Skra Drobin, Skrwa Łukomie, Sparta Mochowo, Start Proboszczewice, Stegny Wyszogród, Unia Czermno i Zryw Bielsk.

UM

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz