Kronika kryminalna

fot.policja

Ukradli agregat

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się do garażu 53-letniego mieszkańca gminy Sochaczew. Pokrzywdzony zgłosił, że włamywacz skradł mu agregat prądotwórczy oraz kosę spalinową. Wartość łupu złodzieja to około 3 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 23 sierpnia.

 Amator dobrych woni

SOCHACZEW W jednej z sochaczewskich drogerii 23 sierpnia został zatrzymany złodziej na gorącym uczynku. Złodziej ukradł perfumy warte 200 złotych. Za kradzież policja ukarała sprawcę mandatem karnym w wysokości 400 złotych.

Chciała ominąć psa

PAWŁOWICE omal nie doszło do tragedii, kiedy 19-letnia mieszkanka gminy Teresin kierując pojazdem volkswagenem gofem chciała ominąć psa, który naglę wtargnął na jezdnię. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w ogrodzenie posesji. Pies ocalał. Do zdarzenia doszło 24 sierpnia.

Ukradli koła

ALTANKA Nieznany sprawca z zaparkowanego na poboczu drogi pojazdu skradł komplet kół do auta. 46-letni mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że do kradzieży doszło 24 sierpnia w Altance.

Jechał z zakazem

DACHOWA Policjanci w miejscowości Dachowa zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Iłów, który kierował ciągnikiem rolniczym kubota pomimo wydanego zakazu sądowego. Do zdarzenia doszło 24 sierpnia.

Stracił skuter

SOCHACZEW Kradzież skutera baotian zgłosił policji 65-letni mieszkaniec Sochaczewa. Pojazd zaparkowany by na ul. 600-lecia. Złodziej zabrał go i odjechał nim w nieznanym kierunku. Do zdarzenia doszło 25 sierpnia.

Znikły kaloryfery i furtka

SOCHACZEW Na terenie miasta nieznani sprawcy włamali się do jednorodzinnego niezamieszkałego domu. Ukradli z niego 6 kaloryferów, przewody elektryczne i furtkę. Poszkodowaną została 69-letnia mieszkanki Sochaczewa. Zgłoszenie do policji trafiło 25 sierpnia.

Pędził jak wariat

PIORTÓW W ręce policji wpadł 19-latek kierującego seatem. Chłopak w miejscu zabudowanym w Piotrowie przekroczył prędkość o 50 km na godzinę. Młody kierowca stracił prawo jazdy. Patrol zatrzymał go 25 sierpnia.

Jechał z amfą

SOCHACZEW Policjanci z patrolówki zatrzymali 26 sierpnia na ulicy Senatorskiej zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę.

Zatrzymał pijaka

SOCHACZEW Na al. 600- lecia 27 sierpnia doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy. 34-letni mieszkaniec Sochaczewa zauważył nietrzeźwego za kierownicą. Uniemożliwił mu dalszą jazdę i wezwał policję. Przybyły na miejsce zdarzenia patrol ustalił, iż kierujący audi to 50-letni mieszkaniec Sochaczewa, jechał swym samochodem mając ponad 3,5 promile alkoholu w organizmie. Teraz poniesie konsekwencje jazdy po alkoholu.

Pędziła na złamanie karku

PIOTRÓW Policjanci zatrzymali 27 sierpnia 47-latkę z gminy Iłów, która swoim audi w miejscu zabudowanym przekroczyła prędkość o 50 km na godzinę. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy.

Spalał śmieci

RYBNO Do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie, że jeden z mieszkańców gminy Rybno na swojej posesji wypala śmieci. Na miejscu patrol potwierdził ten fakt. Za wykroczenie 48-letni mieszkaniec gminy Rybno został ukarany mandatem karnym.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz