Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

16.08.
Nieznany sprawca ukradł motorower marki Kymco. Do zdarzenia doszło na ul. Licealnej.

W Iłowie nieznany sprawca doprowadził do kolizji z zaparkowanym pojazdem marki Ford Fiesta.17.08.

Policjanci dostali zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Hubala.

Funkcjonariusze z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena polo. Okazało się, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia. Do kontroli doszło na ul. 1 Maja.

18.08.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mieszkańcowi Sochaczewa, który w obszarze zabudowanym przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h. Na sprawcę wykroczenia nałożono również mandat karny. Do kontroli doszło w Piotrowie.

Na ul. Chodakowskiej zatrzymano do kontroli kierowcę opla. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny, a pojazd usunięto z drogi na koszt właściciela.

19.08.

Mieszkanka gminy Teresin powiadomiła, że nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy o wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło na ul. Warszawskiej.

Policjanci zatrzymali 38 – letnią kobietę, która posiadała przy sobie z marihuaną. Do zdarzenia doszło na ul. Kościńskiego.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz