Kronika kryminalna

fot.policja
Reklamy

Okradła drogerię

SOCHACZEW Policjanci zostali wezwani 9 sierpnia do drogerii, gdzie ujęto sprawczynię kradzieży artykułów chemicznych. Na kobietę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Straciła telefon i kartę

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca okradł ją. Kobieta straciła telefon komórkowy i kartę kredytową. Do zdarzenia doszło 10 sierpnia na ul. Wojska Polskiego.

Pędził jak wariat

MIKOŁAJEW W trakcie kontroli drogowej policjanci zatrzymali kierowcę land rovera, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę w obszarze zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 10 sierpnia.

Wpadł poszukiwany

NOWY BIAŁYNIN Policjanci z Nowej Suchej zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Do zdarzenia doszło 11 sierpnia w Nowym Białyninie.

Najechał na rowerzystę

SOCHACZEW Przy placu Kościuszki kierowca volvo zarobił mandat karny. Powodem tego było to, że nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 14-letniemu rowerzyście i spowodował kolizję. Policja z sochaczewskiej komendy została o fakcie poinformowana. Po ustaleniu przebiegu zdarzeń wręczyła mandat kierowcy samochodu. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia.

Kolizja aut

WŁADYSŁAWÓW Kierowca renault doprowadził do kolizji z fiatem. Na sprawcę zdarzenia nałożono mandat karny. Do kolizji pojazdów doszło 12 sierpnia we Władysławowie.

Karambol przez wymuszenie

SOCHACZEW Na skrzyżowaniu ul. Olimpijskiej z Piłsudskiego doszło 13 sierpnia do kolizji. Z ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca seatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z porsche. Ten zaś samochód siłą bezwładu uderzył w znak drogowy i zaparkowaną obok hondę. Na sprawczynię zdarzenia drogowego policjanci nałożyli mandat karny.

Zatrzymani piraci drogowi

KARŁOWO Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy renault, który przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia w Karłowie. Tego samego dnia prawo jazdy na trzy miesiące straciło także jeszcze dwóch kierowców.

Kradzież roweru

LUDWIKÓW Policjanci dostali zgłoszenie 14 sierpnia, że nieznany sprawca ukradł rower górski z jednej z posesji w Ludwikowie. Podobna kradzież parę dni wcześniej miała miejsce w Teresinie. Tam rower znikł sprzed stacji PKP.

Bez ważnych badań

SOCHACZEW Na ul. Torowej w Sochaczewie policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny od opla astry. Powodem był brak aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia.

Jechał na podwójnym gazie

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew 15 sierpnia wpadł na patrol policji. Mężczyzna kierował citroenem pomimo cofniętych uprawnień. Dodatkowo był pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło na ul. Rozlazłowskiej. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz