Kronika kryminalna

fot.policja

Jechał bez uprawnień

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mieszkańca gminy Rybno. Okazało się, że prowadził auto pomimo cofniętych uprawnień. Do zdarzenia doszło 2 sierpnia na ul. Traugutta.

Zwinął rower

SOCHACZEW Nieznany sprawca na ulicy Narutowicza ukradł rower. Poszkodowany powiadomił policję 2 sierpnia.

Okradziony warszawiak

SOCHACZEW na targowisku przy ul. Pokoju nieznany sprawca ukradł mieszkańcowi Warszawy portfel. Okradziony wraz z pieniędzmi stracił dokumenty. Policja przyjęła zgłoszenie 3 sierpnia.

Zakłócał ciszę nocną

SOCHACZEW Mieszkańcy u. Okrzei zgłosili w nocy 4 sierpnia, że jeden z mieszkańców zakłóca ciszę nocną. Patrol policji pojawi się około godziny pierwszej. Na sprawcę wykroczenia nałożono mandat karny.

Złapany poszukiwany

KARWOWO Policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali 53-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zdarzenia doszło 4 sierpnia w Karwowie. Mężczyzna trafił już do placówki penitencjarnej.

Spragniony dymka

IŁÓW Policjanci zostali powiadomieni 5 sierpnia, że nieznany sprawca ukradł papierosy. Było to kilka pakietów w sumie o wartości kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepu w Iłowie.

Okradł dom

NARTY Kolejny, nieznany sprawca wszedł do domu mieszkańców gminy Iłów i okradł ich. Łupem złodziej padły oszczędności właścicieli domu. Do zdarzenia doszło 5 sierpnia w Nartach.

Skradzione tablice

MISTRZEWICE Nieznany sprawca kradł tablice rejestracyjne z zaparkowanego w Mistrzewicach auta bmw. Policjanci zostali powiadomieni przez poszkodowanego 6 sierpnia.

Wrócił do zakładu karnego

CYPRIANY Policjanci zatrzymali 44-latka poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Do zatrzymania doszło 6 sierpnia w Cyprianach. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Ukradł paliwo

SOCHACZEW Na stacji paliw przy ul. 15 Sierpnia nieznany sprawca zatankował paliwo do baku, po czym odjechał nie uiszczając należności za nie. Kradzież miała miejsce 7 sierpnia. Trwa poszukiwanie złodzieja.

Skradł alkohol i papierosy

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł 7 sierpnia z półek sklepowych alkohol i papierosy. Do kradzieży doszło w jednym z marketów przy Al. 600 – lecia.

Sarna ofiarą kierowcy

ELŻBIETÓW Policjanci zostali powiadomieni, że w Elżbietowie doszło do kolizji opla z wbiegająca pod koła sarną. Niestety, wskutek silnego zderzenia z samochodem zwierzę nie przeżyło. Kierowcy nic się nie stało. Kolizja miała miejsce 8 sierpnia.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz