Kronika kryminalna

fot. policja

Znikły tablice

BROCHÓW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z volkswagena golfa. Do zdarzenia doszło 26 lipca w Brochowie.

Kolizja na cofaniu

ŻUKÓW Przez brak uwagi kierowca volkswagena sharana doprowadził do kolizji z toyotą aygo. Zdarzenie miało miejsce w takcie cofania samochodu. Do kolizji doszło 26 lipca.

Najechał na inne auto

KOZŁÓW BISKUPI Kierowca peugeota Boxera zjechał niespodziewanie na przeciwny pas ruchu. Skutkiem tego było zderzenie auta z nadjeżdżającą dacią logan. Na sprawcę policjanci nałożyli mandat karny. Do zdarzenia doszło 27 lipca w Kozłowie Biskupim

Kosmetyki zamiast sprzętu

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że na jednym z portali sprzedażowych kupił sprzęt fotograficzny. Jednak po otrzymaniu paczki okazało się, że w środku znajdują się leki i kosmetyki. Sprawa jest wyjaśniana, gdyż być może doszło do pomyłki w wysyłce. Zgłoszenie na policję wpłynęło 28 lipca.

Ukradł dowód

SOCHACZEW Z otwartego samochodu nieznany sprawca 29 lipca skradł pozostawiony na wierzchu dowód osobisty. Poszkodowanym jest mieszkaniec gminy Brochów. Do zdarzenia doszło na ul. Senatorskiej. Natomiast tego samego dnia z otwartego auta na ul. Dąbrowskiego złodziej zabrał telefon komórkowy. Stratę zgłosił mieszkaniec Warszawy.

Na podwójnym gazie

WÓJTÓWKA Mieszkaniec gminy Teresin kierował oplem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 30 lipca w Wójtówce.

Brak badań technicznych

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 30 lipca dowód rejestracyjny pod seata z powodu braku aktualnego badania technicznego. Do zdarzenia doszło na ul. Staszica.

Stracił portfel i dokumenty

SKRZELEW Z otwartego samochodu nieznany sprawca ukradł portfel z dokumentami. Do zdarzenia doszło 31 lipca.

Wpadł po pijanemu

WÓJTÓWKA Mieszkaniec Sochaczewa kierował renault po spożyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 1,5 promila w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy i osadzono go w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 31 lipca na drodze w Wójtówce.

Pijany zatrzymany

ŻELAZOWA WOLA Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca gminy Kampinos. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia.

Pirat na drodze

STARA SUCHA Policjanci zatrzymali 1 sierpnia prawo jazdy kierowcy mercedesa. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym w więcej niż 50 km na godzinę. Do zdarzenia doszło w Starej Suchej.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz