Koniec balangi w chaszczach

fot.pixabay

SOCHACZEW W ubiegłym tygodniu mieszkańcy osiedla przy ulicy Targowej poinformowali nas o ekscesach, jakie urządzane są przez młodzież w okolicach jednego ze sklepów.

Jak mówią nasi czytelnicy, młodzi ludzie szczególnie wieczorami urządzają sobie w tym miejscu alkoholowe libacje. Jakby tego było mało, butelki po spożytym alkoholu są przez nich rozbijane na parkingu przed sklepem i o chodniki. Mieszkańcy wielokrotnie – jak twierdzą – dzwonili w tej sprawie na policję, ale wizyty funkcjonariuszy na niewiele się zdały. Imprezy i tłuczenie butelek jak trwało, tak trwa.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla mieszkańców osiedla przy Targowej. Wszystko wskazuje na to, że podobne ekscesy już niedługo przejdą do historii. Jeszcze w tym roku w okolicy sklepu pojawią się kamery miejskiego montoringu.

Dodajmy, że zostaną one również zamontowane w rejonie bloku nr 37 przy ulicy Kochanowskiego oraz w okolicy bloków 35 i 33 przy Kochanowskiego. Te ostatnie swoim zasięgiem obejmą teren lasku przylegającego do bloków, gdzie także wieczorami ma miejsce spożywania alkoholu.

atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz