Kino Letnie z CPK

fot.podglądowe

TERESIN Po raz kolejny tym razem w piątek, 13 sierpnia, w Teresinie odbyły się seanse filmowe w ramach Kina Letniego #KierunekCPK. I podobnie jak poprzednie plenerowe pokazy były okazją do dyskusji i wymiany poglądów na temat planowanej inwestycji z przedstawicielami Centralnego Port Komunikacyjnego. Jak podkreślają przedstawiciele CPK ich obecność podczas seansów to wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych mieszkańców, którzy wyrażają zainteresowanie trwającymi przygotowaniami do budowy.

Bardzo zależy nam na dobrych relacjach z mieszkańcami i usłyszeniu ich opinii. Dlatego właśnie organizujemy tego typu wydarzenia, które są dobrą okazją do rozmów w mniej oficjalnej atmosferze, podczas których możemy lepiej poznać oczekiwania zainteresowanych – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Biura Relacji z Otoczeniem Inwestycji w spółce CPK. Tak też było w piątek podczas seansów filmów. Pierwszy odbył się o godz. 17.00, podczas którego został wyświetlony film animowany„Krudowie”. Drugi seans odbył się o godzinie 19.00 i mieszkańcy gminy Teresin mogli obejrzeć „Dzień dobry, kocham Cię!”.

Dodajmy, że na terenie planowanej inwestycji CPK dzieje się bardzo dużo. Rozpoczął się już Program Dobrowolnych Nabyć, prowadzone są także zaawansowane badania przyrodnicze i terenowe.

atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz