Druga tura wakacji

WYSZOGRÓD Sierpień w Wyszogrodzie zapowiada dla dzieci równie wiele atrakcji, jak było to w lipcu. Jednak tak jak w lipcu, trzeba się wcześniej zapisać, aby wziąć udział w zajęciach, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Nie wszyscy chętni mogli z nich skorzystać.

W pierwszy tydzień sierpnia zajęcia zorganizowane były przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyszogrodzie. Najmłodsi zajęli się produkcją przedmiotów z masy solnej, literaturą i zabawami w plenerze. Nie zabrakło też gier i zabaw umysłowych, czyli łamigłówek, rebusów i krzyżówek.

Na  kolejny tydzień zaprasza dzieci i młodzież Centrum Kultury „Wisła” w Wyszogrodzie. Zaplanowane są w godzinach 11.00–13.00 od poniedziałku do czwartku warsztaty plastyczne, zajęcia taneczne, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wycieczka autokarowa do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie na koniec tygodnia. Tam czeka młodych wyszogrodzian sporo atrakcji z zakresu nauki i techniki.

Trzeci tydzień sierpnia ponownie organizuje najmłodszym wyszogrodzka biblioteka. W planie zajęcia plastyczne, profilaktyczne i literackie w plenerze. Czeka też dzieci wycieczka  autokarowa do Frajdalandii, a tam moc zabawy i niespodzianek dla najmłodszych.

Ostatnie dni sierpnia organizuje dzieciom i młodzieży Centrum Wisła. Obok ulubionych przez dzieci zajęć plastycznych będą warsztaty taneczno-muzyczne i przedstawienie teatralne. Na koniec wycieczka tramwajem po Wiśle.

Z uwagi na ograniczenia sanitarne konieczna jest rezerwacja miejsc i zapisy chętnych do uczestniczenia w zajęciach. Zapisy na zajęcia w bibliotece pod nr tel. (24) 23 11 027 i Centrum Wisła  661 468 085. Liczy się kolejność zgłoszeń – kto pierwszy, ten lepszy.

BN

Fot. CK Wisła

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz