Alejka ze sztuką

fot. podglądowe

SOCHACZEW W niedzielę, 22 sierpnia Okno Sztuki zmieniło się w prawdziwą   aleję sztuki. Było kolorowo i gwarnie dzięki pracom m. in. Małgosi i Tomka z grupy artystycznej Ginger Art, Amady Gatys, Elżbiety Duliban i jej kompozycjom kwiatowym wycinanym z barwnego papieru.

Ponownie pojawił się Piotr Romanowski ze swoim uczniem. Obaj panowie rysowali portrety węglem. Jedna z pań otrzymała swój potrójny wizerunek, a jeszcze inna osoba swój portret wykonany osobno przez mistrza i jego ucznia. Panowie cały czas uwijali się jak w ukropie, bo chętnych nie brakowało. Zwłaszcza, że efekt był porażający, bo dzieła bardzo udane.

Za tydzień już ostatnie Okno Sztuki i spotkanie z wystawcami malarstwa, rzeźby, rysunku, rękodzieła artystycznego. Kolejne dopiero za rok. Tegoroczna prezentacja była bardzo bogata, bo odbywała się równocześnie w trzech parkach – w Chodakowie, w centrum miasta i w Parku Garbolewskiego. Stąd też publiczność była znacznie większa niż dotąd. 29 podsumowanie wydarzenia i ostatnie prezentacje artystyczne.

BN

Fot. Bogumiła Nowak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz