37-latka kierowała samochodem mając 4 promile alkoholu w organiźmie

fot. policja
Reklamy
Kierowała pojazdem mając ponad 4 promile alkoholu w organizmie i doprowadziła do kolizji z zaparkowanym pojazdem do którego wsiadała 37 – letnia kobieta. Mieszkanka gminy Sochaczew nie zatrzymała się, tylko odjechała z miejsca zdarzenia. Wczoraj usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.
W poniedziałek wieczorem policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego, do którego doszło w Mokasie. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierująca fordem doprowadziła do kolizji z zaparkowana kią, do której wsiadała 37-letnia kobieta. Siła uderzenia przesunęło auto, które uderzyło kobietę powodując u niej obrażenia głowy i barku. Kierująca fordem nie zatrzymała się, nie udzieliła pomocy, tylko odjechała z miejsca zdarzenia.

Dzięki pomocy świadków, policjanci szybko dotarli do miejsca zamieszkania sprawcy zdarzenia. Na posesji stał samochód, który miał uszkodzenia świadczące o udziale w zdarzeniu drogowym. Ustalono, że za kierownicą forda siedziała 38-letnia mieszkanka gminy Sochaczew. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niej ponad 4 promile. Podejrzana o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Obrażenia, których doznała poszkodowana kobieta na szczęście nie były poważne. Jeszcze tego samego dnia opuściła szpital.

Wczoraj po południu 37-latka usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej teraz do 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymano jej również prawo jazdy.

Ponownie apelujemy o zachowanie odpowiedzialności na drodze. Pijany kierowca jest śmiertelnym zagrożeniem dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz