30-latek z Sochaczewa zatrzymany z znaczną ilością amfetaminy

fot.policja
Nawet 10 lat pobawienia wolności grozi 30 – letniemu mieszkańcowi Sochaczewa podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udzielanie ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Podczas przeszukania, policjanci znaleźli u niego prawie 70 g amfetaminy i wagi elektroniczne. W ubiegłym tygodniu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że mieszkaniec Sochaczewa jest w posiadaniu środków odurzających. Mundurowi podejrzewali również, że mężczyzna udzielał narkotyków innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji sprawy.

Funkcjonariusze weszli do mieszkania sochaczewianina. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli wagi elektroniczne i pudełko w którym mężczyzna przechowywał biały proszek. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zważono i wstępnie zbadano zabezpieczoną substancję. Okazało się, że podejrzany posiadał blisko 70 gramów amfetaminy.

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie 30 – latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielania ich innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Tego samego dnia odbyło się posiedzenie, podczas którego sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował sochaczewianina na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz