Zaproponuj inwestycję

Fot. Pixabay

SOCHACZEW Ruszyła kolejna, już ósma edycja Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego. Podobnie jak w poprzednich latach, także w tym roku na realizację wniosków inwestycyjnych zgłoszonych przez mieszkańców Sochaczewa zarezerwowano 1,2 mln zł. Kwota ta zostanie rozdzielona pomiędzy tzw. projekty duże od 100 tys. zł do 870 tys. zł oraz na projekty małe od 20 tys. zł do 100 tys. zł. Propozycje inwestycyjne można zgłaszać w formie elektroniczniej oraz w wersji papierowej do 6 sierpnia.

Wnioskodawcą może być każdy mieszkaniec Sochaczewa, który w tym roku kończy 16 lat oraz sochaczewskie organizacje pozarządowe.

Regulamin oraz formularz zgłaszania projektów dostępne są na stronie internetowej Sochaczew.pl (budzet.sochaczew.pl), w Biurze Obsługi Klienta UM, na pływalni „Orka” oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej i jej filiach.

O tym, które ze zgłoszonych wniosków zostaną zrealizowane, zadecydujemy w głosowaniu, które odbędzie się w okresie od 27 września do 13 października. Każdy z nas będzie mógł zagłosować na dwa projekty z listy. Natomiast wyniki samego głosowania poznamy najpóźniej do 29 października.

dot

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz