Zapisz się na rajd!

fot. podglądowe
Reklamy
W każdym roku było ich w naszym mieście trzy czy nawet cztery. Ostatnio, niestety tylko wirtualnie. Teraz zapraszamy na rajd z prawdziwego zdarzenia! W sobotę 28 sierpnia z placu Kościuszki wyruszy Sochaczewski Wakacyjny Rajd Rowerowy. Można się już zapisywać.

Zapisy prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.mosir.sochaczew.pl, w zakładce „SOCHACZEWSKI WAKACYJNY RAJD ROWEROWY”, a następnie wypełnione i podpisane złożyć w sekretariacie pływalni „Orka” przy ul. Olimpijskiej 3 bądź przesłać je drogą pocztową lub mailem na adres: mosir@mosir.sochaczew.pl. Zapisy potrwają do 23 sierpnia.

Biuro rajdu na placu Kościuszki będzie czynne od godz. 9.00. Peleton wystartuje o godz. 10.00. Komandorem rajdu będzie, tradycyjnie już, Jacek Spilaszek. Serwis rowerowy na trasie zapewni firma Wero Rowery.

Trasa liczy 25,5 km i przebiegać będzie ulicami: Traugutta, Licealną, Piłsudskiego, Głowackiego. Następnie rowerzyści opuszczą Sochaczew i dalej będą przejeżdżać przez miejscowości: Ignacówka, Kaźmierów, Budki Piaseckie, Mikołajew (Tu na ok. 11,5 km zaplanowano postój), Skotniki, Jeżówka, Nowy Białynin, Orłów, Rokotów. Jednoślady wjadą do miasta ul. Boryszewska i dalej Kościńskiego, kierując się do Stodoły nad Bzurą w gminie Nowa Sucha. Tam odbędzie się piknik i nastąpi rozwiązanie rajdu. Na uczestników rajdu czekać będą różne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami od Tęczowego Ogrodu i Pizzerii Atmosfera.

Organizatorami Sochaczewskiego Wakacyjnego Rajdu Rowerowego są: Burmistrz Miasta Sochaczew, Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, wspierani przez: Klub Wolontariuszy przy CUS Sochaczew oraz Komendę Powiatową Policji w Sochaczewie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz