Zakończenia roku w szkołach gminy Młodzieszyn. Na najlepszych czekały stypendia Wójta

Tegoroczne zakończenia roku szkolnego po raz kolejny okazują się wyjątkowe. Większość z Was przeżyło ten rok szkolny inaczej niż zwykle. Nauka zdalna i hybrydowa po raz kolejny wymagała zarówno od dzieci jak i nauczycieli oraz rodziców szczególnego wysiłku, z którym po raz kolejny wszyscy poradziliśmy sobie wzorowo.

Zanim  wszyscy uczniowie ze szkół w Kamionie, Janowie i Młodzieszynie udali się na zasłużone wakacje, uczestniczyli wspólnie w uroczystych zakończeniach roku szkolnego. W każdej ze szkół nie zabrakło gratulacji oraz podziękowań dla uczniów i nauczycieli. Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk oraz Sekretarz Gminy Młodzieszyn Anna Sobieraj, wręczyły wyróżnionym uczniom stypendia Wójta za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.

Zakończenie roku to także ważny moment dla uczniów klas ósmych, którzy po ośmiu latach opuszczają mury szkoły i żegnają się z nauczycielami oraz kolegami. Tym uczniom życzymy powodzenia w dalszej edukacji i nieustającego szczęścia w codziennym życiu.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom za szczególne zaangażowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Szczególnie gratuluję rodzicom oraz dziękuję za trud włożony w wychowanie oraz pracę z dziećmi podczas nauczania zdalnego w ostatnich miesiącach.”-podkreśla Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

Dziękujemy całej społeczności szkolnej, dzieciom oraz rodzicom, którzy musieli odnaleźć się w nowej sytuacji jaką była nauka w domu. Życzymy wszystkim dużo zdrowia oraz bezpiecznych i niezapomnianych wakacji!

UG

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz