Wieczór nad Wisłą

fot.archiwum
Reklamy

WYSZOGRÓD W ubiegłym roku odwołane zostały imprezy z okazji Dni Wisły, które zwykle odbywały się w Wyszogrodzie. Powodem były ograniczenia sanitarne spowodowane r pandemią. W tym roku również nie odbyły się imprezy związane z Dniami Wisły. Jednak dano mieszkańcom namiastkę letniej zabawy organizując „Letni Nadwiślański Wieczór w Wyszogrodzie”.

– To jakby cząsteczka Dni Wisły. Imprezy będą jednak nie na wyszogrodzkim rynku, ale w amfiteatrze nad Wisłą, gdzie przyjemniej i chłodniej – mówi Anna, jedna z mieszkanek Wyszogrodu, która zwykle korzysta rodzinnie z takich imprez.

To, jak poinformowała mieszkańców burmistrz Wyszogrodu, Iwona Gortat był pierwszy Letni Nadwiślański Wieczór w mieście. Impreza rozpoczęła się w sobotę 24 lipca o godzinie 16.00. W programie znalazły się m. n. koncerty. Rozpoczął zespół Nowa Kultura – Pawła Koli Kołodziejskiego. Po nim na scenie pojawili się seniorzy z grupy Mavilena i przez kilkanaście minut zachęcała do tańca w kręgu.

Entuzjastycznie podejmowany przez wyszogrodzian był występ Andrzeja Rybińskiego, który nie traci wigoru i nadal występuje prezentując swoje wielkie szlagiery oraz najnowsze piosenki. Po godzinie 19.00 na scenie prezentowane były głównie utwory disco polo z zespołu Bayera. Wieczór zakończył się dyskoteką z DJ-em.

Ponadto zagwarantowano bezpłatne atrakcje dla dzieci w postaci dmuchańców z zamkami, watę cukrową, popcorn, klocki drewniane i lego, gry wideo, bańkolandię ze skakaniem na kolorowe piłeczki. Był też kącik plastyczny z malowaniem twarzy i strefa dla bobasa.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz