Wakacyjny konkurs fotograficzny

Wakacje już w pełni. Przed nami czas na odpoczynek, relaks. Jeśli pozostajecie w powiecie sochaczewskim i zamierzacie aktywnie spędzać wolny czas, zachęcamy do udziału w naszym letnim konkursie fotograficznym, pn. „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Do 30 lipca czekamy na zdjęcie pokazujące, jak spędzacie wakacje.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zasada jest taka, iż jeden uczestnik przesyła na adres e-mailowy podany w regulaminie tylko jedno zdjęcie. Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego regionu – ziemi sochaczewskiej oraz odkrywanie niezwykłych zakątków naszej małej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej oraz prezentacja kreatywności w dziedzinie fotografii.

Tematem fotografii nie mogą być same krajobrazy, pejzaże, zabytki i urokliwe miejsca naszej małej Ojczyzny. Mogą to być miejsca znane, dotąd nieznane lub mniej znane, ale sfotografowane np. w niestandardowych ujęciach, będące tłem dla naszej aktywności. Zdjęcie ma prezentować w ciekawy i niekonwencjonalny sposób walory tych miejsc, a przy tym pokazywać, jak spędzamy wakacyjny czas – sami, z rodziną, znajomymi itp.

Wszelkie konkursowe wymagania zawarte zostały w regulaminie, a ten dostępny jest na stronie internetowej www.powiatsochaczew.pl w zakładce KONKURSY.

Dla najlepszych uczestników organizator, czyli Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, przewiduje nagrody rzeczowe i wyróżnienia. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano najpóźniej do 13 sierpnia tego roku.

Zachęcamy do udziału w letnim konkursie.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz