Świętowanie nad Bzurą

Reklamy

SOCHACZEW Trwają przygotowania do VI Święta Bzury. W minionym tygodniu odbyła się wizja lokalna terenów, na których odbędzie się największa w tym roku impreza plenerowa.

Przypomnijmy, że po rocznej przerwie wraca do Sochaczewa Święto Bzury – impreza plenerowa organizowana przez Express Sochaczewski” oraz Miasto Sochaczew. VI edycja Święta Bzury będzie miała miejsce w sobotę 21 sierpnia.

Pod nieobecność Święta Mieszkańców – Dni Sochaczewa, będzie to największa impreza plenerowa w naszym mieście. Odbywać będzie się na terenie dawnego toru motocrossowego nad Bzurą oraz w amfiteatrze. Organizatorzy przewidują zawody sportowe, konkursy, pokazy, wesołe miasteczko, kajaki itp. Odbędzie się tradycyjny konkurs poetycki „O laur Bzury” oraz „Mikrofon dla wszystkich, czyli karaoke nad Bzurą”. Natomiast na scenie pojawią się między innymi: Monika Boras – znana m.in. z występów z Piotrem Rubikiem, Teren C – laureat Pikniku Country w Mrągowie. Kolejny wykonawca, to Krzysztof Krawczyk Junior, syn niedawno zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Wystąpi on w repertuarze z piosenkami ojca, Elvisa Presleya oraz Marka Grechuty. Zaśpiewa także „Kołysankę dla Krzysia”, którą napisał dla niego ojciec. Na finał Papa Dance z Pawłem Stasiakiem. Ich koncert poprzedzi dyskoteka w stylu lat 80.

– To jednak nie wszystkie atrakcje. Szykujemy kolejne niespodzianki – deklaruje Janusz Szostak, pomysłodawca Święta Bzury.

Organizatorzy zapraszają do udziału także wystawców. Kontakt dla chętnych – tel. 731 762 276 lub 46 862 15 82.

eps

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz