Sochaczewski Wakacyjny Rajd Rowerowy – uruchamiamy zapisy

fot.archiwum

Po kilku wirtualnych rajdach rowerowych, organizowanych przez MOSiR nareszcie zapraszamy na rajd z prawdziwego zdarzenia!

Głównym organizatorem imprezy jest Burmistrz Miasta Sochaczew, Wydział Sportu i Organizacji Pozarządowych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, wspierani przez Klub Wolontariuszy przy CUS Sochaczew, Komendę Powiatową Policji

Startujemy w sobotę 28.08.2021r.o godz. 10.00 tradycyjnie już z Placu Kościuszki. Komandorem naszego rajdu będzie tradycyjnie już Jacek Spilaszek. Serwis rowerowy na trasie zapewni WERO ROWERY.

Biuro rajdu czynne będzie od godz. 9.00.

Zapisy prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

Karty zgłoszeniowe można pobrać ze strony www.mosir.sochaczew.pl (strona głowna, zakładka po lewej stronie – SOCHACZEWSKI WAKACYJNY RAJD ROWEROWY https://mosir.sochaczew.pl/www/9861?title=ZAPISY&sochaczew )     i wypełnione i podpisane złożyć w sekretariacie pływalni Orka przy ul. Olimpijskiej 3, bądź przesłać je drogą pocztową lub mailem na adres mosir@mosir.sochaczew.pl. Zapisy trwają do 23 sierpnia.

Trasa tegorocznego rajdu prowadzi przez Sochaczew.: Plac Kościuszki, ul. Traugutta , Licealna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Bartosza Głowackiego, Ignacówka, Kaźmierów, Budki Piaseckie, Mikołajew (postój na ok.11,5 km) Skotniki, Jeżówka, Nowy Białynin, Orłów, Rokotów, ul. Boryszewska, Kościńskiego , Stodoła nad Bzurą.

Piknik i rozwiązanie rajdu odbędzie się w Stodole nad Bzurą, gdzie czekać będą różne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami od Tęczowego Ogrodu, Pizzerii Atmosfera.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i trasą rajdu.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz