Sochaczewski Marsz Nordic Walking

fot.archiwum
W sobotę 31 lipca z placu Kościuszki do Stodoły nad Bzurą wyruszy Sochaczewski Marsz Nordic Walking. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są do 28 lipca przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W marszu mogą wziąć udział turyści indywidualnie i grupowo (rodziny, grupy przyjaciół). Osoby poniżej 18 roku życia mogą zostać zapisane jedynie przez rodziców. Dzieci do lat 14 mogą wziąć udział w marszu wyłącznie pod opieką dorosłych. Karty zgłoszeń – oddzielna dla dorosłego i dziecka – dostępne są na stronie internetowej www.mosir.sochaczew.pl oraz w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Olimpijska 3). Tam też należy składać lub przesyłać pocztą wypełnione zgłoszenia. Lista chętnych zamknięta zostanie 28 lipca, o godz. 24.00. Do tego dnia zgłoszenia można także przesyłać drogą mailową na adres: mosir@mosir.sochaczew.pl.

Sochaczewscy „kijkarze” pokonają trasę o długości 6,2 km. Zbiórka odbędzie się o godz. 9.40 w parku im. F. Chopina. Marsz wyruszy o godz. 10.00 z placu Kościuszki. Uczestnicy udadzą się na spacer ul. Płocką, skręcą w Rozlazłowską i dalej pójdą przez Kuznocin. Meta marszu będzie się znajdować w Stodole nad Bzurą, gdzie zorganizowany zostanie piknik rodzinny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz