Soboty z wikliną

fot.pixabay

SOCHACZEW Przez cały lipiec dzieci, młodzież i dorośli mogą uczestniczyć w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 101 w „Sobotnich popołudniach z SCK”.

W każdą sobotę lipca w godzinach od 16.00 do 19.00 przewidziane są atrakcje dla miłośników sztuki i dobrej zabawy m. in. rodzinne warsztaty wikliniarstwa. Obejmują one naukę wyplatania i wykonanie instalacji artystycznej. Na warsztatach dla dzieci tworzone będą z wikliny papierowej proste konstrukcje, małe koszyczki, ozdoby na ścianę. Starsi i dorośli wykonają natomiast duże instalacje ogrodowe z wikliny naturalnej, z wykorzystaniem wyplotu pojedynczego i dziewiarskiego. Warsztaty prowadzone są w dwóch 10 osobowych grupach. Udział w zajęciach – 10 złotych od osoby (koszt materiałów). Opłata w dniu warsztatów w sekretariacie SCK. Zapisy pod nr tel. (46) 863 25 72.

Natomiast Artystyczny Plac Zabaw dla dzieci to zabawy w plenerze, z wykorzystaniem farb, pędzli i sztalug. Będzie ozdabianie drzew i malowanie róznych wzorów. Wstęp wolny.

BN

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz