Sąsiedzka pomoc

BRZOZÓW STARY Z początkiem wakacji na drodze w Elżbietowie doszło do tragicznej śmierci mieszkanek gminy Iłów. Dwie kobiety zginęły ze swoimi córkami. Teraz akcję pomocy rodzinie zainicjowała Anna Czubak, przewodnicząca Rady Rodziców, oraz Andrzej Grabarek – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie Starym. Wystosowali specjalny apel do mieszkańców gminy Iłów, by pomogli rodzinie ofiar tragicznego wypadku.

„Niespodziewana śmierć niweczy nasze starania, plany i przedsięwzięcia. Tragedia, która spotkała najbliższych śp. Małgorzaty Pętlak i jej córeczek – Julii i Weroniki – dotknęła każdego z nas. Wszyscy wiemy, że pani Małgorzata wraz z panem Piotrem zajmowała się uprawą kwiatów. Niestety, ten sezon przerwał nagły i tragiczny w skutkach wypadek. Wiele sadzonek zostało niesprzedanych. W geście solidarności i zrozumienia dla rodziny, dla ich ciężkiej sytuacji, bardzo prosimy o wsparcie w postaci zakupu kwiatów” – apelują inicjatorzy akcji pomocy rodzinie.

Jak zaznaczają, sadzonki są sprzedawane w gospodarstwie państwa Pętlaków w Sadowie 7. Kwiaty wciąż czekają, aby cieszyć oczy i zarazem pomóc! Kwiaty będą sprzedawane do ostatniej sadzonki.

BN

Fot. Anna Czubak

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz