Rugbiści Orkana grają o brązowy medal

fot. archiwum
To  jeden z najważniejszych meczów w 50-letniej historii rugby w Sochaczewie.
W sobotę 3 lipca o godzinie 16 na warszawskim Bemowie Orkan zagra o brązowy medal mistrzostw Polski. Rywalem naszej drużyny będzie stołeczna Skra.

Dla Orkana już sama gra o medal to wielki sukces. Po rundzie jesiennej nasza drużyna zajmowała piątą lokatę w tabeli, a kandydatów do występu w małym finale było aż czterech. Dość powiedzieć, że jeszcze na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej w grze o czwarte miejsce wciąż były Orkan, Pogoń Awenta Siedlce, Lechia Gdańsk i Edach Budowlani Lublin.

Mecz w sobotę 3 lipca o godzinie 16. Stadion na Bemowie może pomieścić 400 widzów. Bilety są wciąż do kupienia na ekobilet.pl. Dla tych, którzy nie mogą jechać, będzie w pełni profesjonalna, realizowana z ośmiu kamer transmisja w Kanale Sportowym na YouTube. Początek relacji już o 15.45. Będzie przedmeczowe i pomeczowe studio. Słowem – tak jak podczas największych światowych wydarzeń sportowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz